Danışma: (+90) 282 735 26 00

Beyaz Eşya

Coko’nun küresel mevcudiyeti, plastik enjeksiyon ve kalıp pazarına tedarik sağlamak için en iyi koşuldur. Almanya’daki merkez ve ayrıca Polonya ve Türkiye’deki fabrikalarımız, optimal tedarik zinciri için mükemmel bir temel oluşturmaktadır. Kalıp yapımı ve proje yönetimi Almanya’dan, bulunduğu lokasyonlarda yerel dilde çalışan proje yöneticileri tarafından desteklenir. Böylece projeleriniz noktası virgülüne kadar hedefe ulaştırılır. Coko kurutma makineleri, çamaşır makineleri ve bulaşık makineleri için plastik parçalarda pazar liderleri arasında yerini almıştır. Temel yetkinliklerimizi; örn. kurutma ve çamaşır makinelerinin camlı kapıları alanında güçlü şekilde ortaya koyabilmekteyiz. Ancak görsel ve dekoratif parçaları, yüksek teknoloji gerektiren özel fonksiyonel parçaları da kendi imkanlarımızla üretebilme kapasitesine sahibiz. Kalıp yapımındaki köklü bilgilerimiz ve bu alanda ulaştığımız know-how, Avrupa’dan Asya’ya global ölçekteki Kalıp üreticileri ile olan Network’umuz bizi bu alanda da diğerlerinden ayıran önemli özelliklerin başında gelir. İlgili fabrikada standardize edilmiş proseslerle çalışan plastik enjeksiyon ve boya tesisleri yüksek kaliteyi, esnekliği ve kısa tedarik sürelerini sağlamaktadır.

Sizin irtibatınız Beyaz Eşya:

Telefon: +90 282 735 2634 
Mail: hkoc@coko-werk.com

 

İletişim FormuKurutucu

Şişirme teknolojisi ile üretilen yoğuşma kapları, çeşitli tasarım ve malzemelerlerden mamül kapı/camlı kapı çeşitleri. (Boyalı, baskılı, krom kaplamalı, montajlı, v.s.). Deterjan çekmece kapakları, panel grupları, ve komple ön kısım parçaları üretim portföyümüzden sunabileceğimiz model ve teknolojilerdir. Coko Almanya, Polonya ve Türkiye'deki üretimleri ile global düzeyde standart bir proses imkanı sunmaktadır. Üretim lokasyonlarımız sezonsal değişimlere maksimum düzeyde hazırlıklıdır. Taleplerde oluşabilecek yüksek sezonsal değişimlere zamanında önlem alınarak yıl içerisinde kapasite ve zaman konusunda yüksek verimlilik sağlanabilmektedir.  Alanında uzman tecrübeli tedarik zinciri ekiplerimiz pazarın ve müşterilerin taleplerini doğru yorumlayarak gerekli organizasyonları sağlamaktadırlar.

Avantajlarınız:

  • Beyaz eşya sektöründeki yüksek tecrübe
  • Yüzey işlemler ile zenginleştirilmiş bir plastik enjeksiyon prosesi
  • Global düzeyde esnek üretim lokasyonları

Bulaşık Makinesi

Bulaşık makinesinde bulunan her parça, Coko’nun bir temel grubundandır. Coko büyük boyutlara sahip kompleks kalıpların üretiminde de uzmandır. Waterinlet adı verilen su devir-döngüsünü ayarlayan yapı parçalarının tüketicide arızalanmaları ve sızdırma yapması olağanüstü mahşeri sonuçlara neden olabilir. Coko bu tür yapı parçalarını üretir, kaynağını yapar ve her bir yapı grubunun sızdırmazlığını kontrol ederek müşteriye sevkini sağlar. Su dolumu veya su rezervuarları bu tür yüksek teknoloji ve know-how gerektiren yapı parçaları için örnek olarak sayılabilir. Modern enjeksiyon makinelerinde tandem teknolojisinde kalıplar ile üretim yapılmaktadır.  Ful otomatik kaynak ve kontrol prosesleri de Coko'nun uzmanlık alanlarından sadece bir örnektir.

Avantajlarınız:

  • Kalıp tasarım ve imalatındaki geniş kapsamlı tecrübe
  • Şirket içinde enjeksiyon ve diğer yüzey işlem prosesleri
  • Global düzeyde esnek üretim tesisleri

 

Çamaşır Makinesi

Camlı kapı modelleri, su geçirmez yapı parçaları, su aktarımı için iç parçalar ve taban kaplamaları, modern çamaşır makineleri için tedarik ettiğimiz parçalardan sadece bir kaçıdır. Kurutma makinelerinde olduğu gibi, tüm bilgi ve yetkinliğimizi camlı kapıların gelişiminde de kullanmaktayız. Müşterilerin istekleri doğrultusunda parçalar münferit olarak veya montajlı olarak sevk edilebilmektedir. Kontrol panelleri gibi görsel parçalar tarafımızca enjeksiyon prosesi ile üretilir,  boyanır, basılır ve monte edilir -dokunmatik ekranların ultrason-kaynakları dâhil-. Coko ekibi yüksek kaliteli çamaşır makineleri bileşenlerinin nasıl üretildiğini iyi bilir.

Avantajlarınız:

  • Kalıp teknolojisi ve enjeksiyon prosesinde yüksek yetkinlik
  • Tüm fabrikalarımızda standardize edilmiş kaynak işlemleri
  • Entegre test teknolojisi


Bize sormak istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçiniz

Telefonla danışma

(+90) (282) 735 26 00

E-Posta ile danışma

bilgi@coko-werk.com

Bize sormak istedikleriniz

İletişim Formu