Danışma: (+90) 282 735 26 00

Isıtma & Soğutma

Eskiden kaloriferler ve klima cihazları karanlık bodrum katlarında saklanırdı, tasarımı önemli değildi. Ama dünya değişiyor, yenilikçi cihaz teknolojileri, yenilikçi gövde teknolojileri içerisinde yerleştiriliyor. Bir kaloriferin gövde yapısı ardında duran teknolojinin yenilikçi gücünü temsil ediyor. Modern hava filtreleme cihazları her ofisin ve evin gözdesi oluyor. Coko ünlü kombi ve klima cihazı üreticileri için muhtelif plastik parçalar üretir. Ekibimiz gövdenin optik görüntüsünün, cihazın taleplerine tamamen uygun olmasını garanti eder. 2.400 t ağırlığa kadar olan enjeksiyon makinelerinde, 6kg’a kadar enjeksiyon ağırlığa sahip büyük ebatlarda yapı parçalarının üretimi mümkündür. İster boyalı olsun isterse ön montajlı, Coko sorunları çözer, sıkıntıları giderir. Coko ekibi müşteriye ve yenilikçi cihaz teknolojisine her zaman uyum sağlar.

Sizin irtibatınız Isıtma & Soğutma:

Telefon: +90 282 735 2634 
Mail: hkoc@coko-werk.com

İletişim FormuKombi

Coko optik olarak hatasız olması gereken görsel parçaları ve büyük plastik yapı parçalarını üretir. Coko uzmanları sizi teklif aşamasından itibaren her konuda destekler. Kalıp içi insörtlü üretimler, plastik enjeksiyon teknolojisi ile üretilmiş display camları görsel ve finansal anlamda müşterilerimize bir avantaj sağlar. Sonraki aşamalarda sunulan diğer yüzey işlemleri (örn. sıcak baskı, tampon baskı ve ultrasonik kaynak) çoğu zaman enjeksiyon üretim sürecine paralel olarak Coko’da uygulanır. Size cihazınızın optik taleplerini gövdenin nasıl yerine getirebileceği konusunda danışmanlık hizmeti veririz.

Avantajlarınız:

  • Kombi alanında geniş kapsamlı bilgi birikimi
  • Enjeksiyon prosesinden sonra şirket içinde boya ve yüzey işlemleri
  • Geniş montaj prosesleri

Klima

Modern klima cihazları her ofiste ve evde şık bir detaydır. Gövdeler sıkça modüler sistemde yapılandırılmıştır ve farklı şekillerde bir araya getirebilir. Tasarım öğeleri olarak farklı renklerde plastikler kullanılır, ancak modüler olmaları nedeniyle, bunların birbirine tam uyumlu olmaları büyük önem arz etmektedir. Yüzeyler mükemmel işlenmeli ve bu da kullanılan kalıbın ve enjeksiyon tekniğinin de mükemmel olmasını gerektirir. Bu parçalara ilişkin yüksek beklentilerin yerine getirilmesi için, ürünlerinin tamamen arkasında duran bir ekibe ihtiyaç vardır. Coko-Werk ürettiği parçaların her zaman arkasındadır!

Avantajlarınız:

  • Klima alanında kapsamlı tecrübe
  • Zor yüzey işlemlerinde uzmanlık
  • Ön montaj olanakları


Bize sormak istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçiniz

Telefonla danışma

(+90) (282) 735 26 00

E-Posta ile danışma

bilgi@coko-werk.com

Bize sormak istedikleriniz

İletişim Formu