Danışma: (+90) 282 735 26 00

Otomotiv

Coko ekibi tüm zorlukları aşmaya taliptir. Kalıp tedarikçilerimiz uluslararası bir ağ oluşturmaktadır. Kalıpların eş zamanlı üretimi ve SOP’ye göre tam zamanında teslimat bizim ana işimizdir. Coko otomobil üreticilerine yenilikçi otomobiller için kaliteli ürünler temin eder. Uzmanlarımız araç içi, dış alanı ve teknik yapı parçaları için tüm tasarım fikirlerini gerçekleştirirler. Uzmanlarımız teklif aşamasında üstün bilgileri ile size danışmanlık ederler. Yapı parçasının üretime uygun tasarımı için yapı parçası analizleri müşterilerimizi bir projenin talep aşamasında destekler. Bir kalıbın konstrüksiyonu merkezi olarak Coko tarafından uygulanır ve denetlenir.

Müşterinin baştan itibaren yoğun şekilde dâhil edildiği- profesyonel proje yönetimi, SOP’ye tam istenilen şekilde ulaşılmasını  sağlamaktadır. Aynı şekilde uygun kalite yönetim metotları  parçaların kalitesini taahhüt etmektedir. Coko IATF 16949 belirlemeleri gereğince çalışır ve buna göre de sertifikalandırılmıştır.

Sizin irtibatınız Otomotiv:

Telefon: +90 282 735 2634 
Mail: hkoc@coko-werk.com

İletişim Formuİç Mekan

Araç içi için dekoratif yapı parçaları titiz bir kalıp imalatı ve enjeksiyon işçiliği ister. Galvanize veya boyalı plastik parçalar, birleştirilmiş ve kontrol edilmiş yapı grupları: Coko Werk başarıya ulaştıran tüm konseptleri iyi bilir. Modern araç içi bölümlerin en önemli karakteristiği yüksek kalitedir. Coko’nun plastik parçaları bu talebi yerine getirir. Coko’da enjeksiyonu basılmış, Coko’da boyanmış ve yüzey işlemlerinden geçirilmiş, Coko’da montajı yapılmış; iç alanların tüm çekirdek tekniklerine hâkimiz- ister doğrudan görsel parça olsun, ister teknik yüksek işlevselliğe sahip fonksiyonel parça. Bizden zoru isteyin! Biz sizin için tasarlayalım!

Avantajlarınız:

 • İç mekân alanında kapsamlı tecrübe
 • Tek çatı altında enjeksiyon ve tüm yüzey işlemleri
 • Şirket içi dekorasyon işlemleri
 • Fonksiyon garantisi için test teknolojisi

Dış Mekan

Araç dış alanında karmaşık yapı parçaları mı dediniz? Coko ekibi için çocuk oyuncağı. Plastik parçalar ağırlığı hafifletir ve bununla birlikte yakıt tüketimi düşer, bunları sağlarken tasarımcıya ve geliştiriciye yüksek bir tasarım özgürlüğü tanır. Yüksek optik uyuma sahip, tam uyumlu parçalar bizim ana işimizdir. Araç tavanında şeffaf yüksek kaliteli parçalar, otomobil-şasisine entegre edilmiş farklı dekorasyonlar ve fonksiyon parçaları, iş araçları için büyük boyutlarda parçalar, otomobil üreticilerinin Coko’dan aldıkları ürün yelpazesinin sadece küçük bir parçasıdır.

Avantajlarınız:

 • OEM ile doğrudan birlikte çalışmanın getirdiği geniş kapsamlı tecrübe
 • Büyük projeler için yüksek kapasiteler
 • Geniş makine parkuru

Teknik Parçalar

Coko’nun teknik parçaları birçok araç sisteminin fonksiyon güvenliğini sağlarlar. Far gövdeleri, 2 bileşenli enjeksiyon teknolojisinde direncin düşürülmesini (Cw-Değeri) için aerodinamik contalar, sadece birkaç örnektir. Coko müşterileri ile birlikte plastik yapı parçalarında birçok fonksiyonu sağlar. Ekibimiz bileşenlerin plastik malzemeye uygun tasarımında önemli katkıda bulunur. Erken tedarikçi işbirliği çok aşina olduğumuz bir uygulamadır. Bizi deneyin! Sizin fikirleriniz ve bizim tecrübemiz birlikte yenilmez bir ekip oluşturur.

Avantajlarınız:

 • Ürün tasarım sürecinde güçlü ekip desteği
 • Büyük seri üretim işlemleri (kapsamlı makine parkuru)
 • Kalıp tedarikçisi seçiminde büyük esneklik

Motosiklet

Üretimin en önemli ana unsurlarından biri motosiklet sektörü için bileşenlerin üretimidir. Coko en büyük Alman motosiklet üreticisi BMW için farklı bileşenler üretmektedir. BMW motosikletleri için üretilen yapı parçaları kalıp yapımında yenilikçi konseptlerin uygulamasını şart koşar. Gaz-enjeksiyon parçaları, galvanize parçalar, boyalı parçalar  ve parça üretimi için tanınmış dar toleranslar  hata kabul etmemektedir. Coko bu tarz parçaların üretiminde önemli bir tecrübeye sahiptir. Üretim teknolojilerinin gelişimi (örn. yapıştırma yerine lazer kaynak) mühendislik ve üretim ekibimizin ilgi odağındadır.

Avantajınız:

 • Motosiklet sektörünü iyi bilen uzmanlar
 • Yenilikçi üretim teknolojileri
 • Yüksek kaliteli kalıp konseptleri


Bize sormak istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçiniz

Telefonla danışma

(+90) (282) 735 26 00

E-Posta ile danışma

bilgi@coko-werk.com

Bize sormak istedikleriniz

İletişim Formu