Danışma: (+90) 282 735 26 00

Proje Yönetimi

Sektör zenginliği ve çoklu proje yönetimi Coko’yu müşterileri için en uygun ortak haline getirmektedir. Teslimat sürelerine mutlak bağlılığımız, kalitemiz ve ekonomik fiyatlarımız başarılı proje çalışmalarımızın kilit noktalarıdır. Ekibimiz tecrübeli proje yöneticilerinden ve kalite planlayıcılarından oluşmaktadır .Sorunsuz proje sürecine olan taleplerinizi mükemmel bir şekilde karşılamaktayız.

IATF 16949 ve DIN ISO 9001 gereğince proses odaklı çalışma olağan standardımızdır. Optimal proje uygulamasına olan talebimiz, çoğu zaman müşteri talepleri tarafından etkilenir ve sürekli iyileştirme sürecine katkıda bulunur. Uzun yıllara dayanan ve sektörler arası çalışmalarla elde edilmiş tecrübemizi yenilikçi düşünme tarzı ile birleştirip, yeni projelerin mükemmel şekilde uygulanması için kullanırız.Kalite ÖnPlanlama

Kalite ön planlamamız kalite hedeflerini ve ürünleriniz için gerekli uygulama süreçlerini belirler. Kalite ön planlayıcılarımız bu esnada yakinen tüm proje ekibi ile birlikte çalışırlar. Böylece ürünleriniz için optimal üretim koşulları oluşturlur. FMEA, üretim yönetim planları ve kontrol planları gibi standart metotlar dışında, kapsamlı şekilde ölçüm araçlarının tasarımı ve değerlendirilmesi ile de ilgilenmekteyiz. Dâhili ürün ve süreç denetimleri proje aşamasından seri üretimi kadar tüm aşamalarda kaliteyi sağlamaktadır.

Ürün Oluşumu

Ürün geliştirme prosesimiz (PEP) sayesinde projelerimizin sizin taleplerinize göre en uygun şekilde işlenmesini sağlarız. Proje aşamalarının kilometre taşı veya olgunlaşma derecesi olarak görüntülenmesi, size ve tüm ekip üyelerine yüksek derecede şeffaflık kazandırır. Merkezi planlama, iş takibi ve tüm proje için önem arz eden bilgilerin yönetilmesi, tüm bölümlerin verimli ve hedef odaklı işbirliğini sağlamaktadır.

Avantajlarınız:

  • Verimlilik
  • Şeffaflık
  • Güvenirlik


Bize sormak istediğiniz bilgiler için bizimle iletişime geçiniz

Telefonla danışma

(+90) (282) 735 26 00

E-Posta ile danışma

bilgi@coko-werk.com

Bize sormak istedikleriniz

İletişim Formu